Home

Categorieën

Contact + openingstijden

  • ZWANENBURG

Afhaalcentrum, lijstenmakerij, magazijn en hoofdkantoor

Dennenlaan 28
1161 CR Zwanenburg
Postbus 33
1160 AA Zwanenburg
telefoon: 020-4074407
fax: 020-4074400
e-mail: zwanenburg@petervanginkel.nl

K.v.K.: 34100138 te Arnhem
BTW-nummer: NL009327551B01

Bank: ABN-AMRO, bankrek.nr. 53.91.38.975
Giro: Postbank, rekening nr. 037.46.98
BIC: ABNANL2A
IBAN: 27ABNA0539138975

Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 09.00 - 17.30 uur. Zaterdag + zondag gesloten.

 

  • AMSTERDAM

Winkel en lijstenmakerij

Bilderdijkstraat 99
1053 KM Amsterdam
telefoon: 020-6189827
fax: 020-6837854
e-mail: amsterdam@petervanginkel.nl

Openingstijden: maandag t/m zaterdag van 10.00 - 18.00 uur. Zondag gesloten.

 

  •  ARNHEM

Winkel en lijstenmakerij

Nieuwe Kade 2
6827 AA Arnhem
telefoon: 026-4423334
fax: 026-4435493
e-mail: arnhem@petervanginkel.nl
GRATIS PARKEREN VOOR DE DEUR!

Openingstijden: maandag t/m zaterdag van 10.00 - 18.00 uur. Zondag gesloten.

 

  • GRONINGEN

Winkel en lijstenmakerij

Westerkade 21
9718 AS  Groningen
telefoon: 050-3182489
e-mail: groningen@petervanginkel.nl
LADEN EN LOSSEN VOOR DE DEUR. 

Openingstijden: maandag t/m zaterdag van 10.00 - 18.00 uur. Zondag gesloten.

 

  • MAASTRICHT

Winkel en lijstenmakerij

Brusselsestraat 63-65
6211 PC Maastricht
telefoon: 043-3233939
fax: 043-3900650
e-mail: maastricht@petervanginkel.nl

Openingstijden: maandag t/m zaterdag van 10.00 - 18.00 uur. Zondag gesloten.

 

  • UTRECHT

Winkel en lijstenmakerij

Van Lippe Biesterfeldstraat 14
3523 VB Utrecht
telefoon: 030-2801232
fax: 030-2801209
e-mail: utrecht@petervanginkel.nl
GRATIS PARKEREN VOOR DE DEUR! 

Openingstijden: maandag t/m zaterdag van 10.00 - 18.00 uur. Zondag gesloten.